Меню

дякуємо Дякуємо дякуємо Дякуємо

заповніть форму

дякуємо

Ваша заявка прийнята Найближчим часом наш менеджер зв'яжеться з Вами

повернутись назад

Застосовуємо інноваційні технології при створенні сайтів

Застосовуємо інноваційні технології при створенні сайтів

Послуги

Чат-бот

послуги

Для ефективної взаємодії з клієнтами.

Чат-бот - віртуальний менеджер, який працює 24/7 і автоматично відповідає на повідомлення. Така послуга підійде для будь-якого бізнесу або організації, де є комунікація з користувачем. Бот допоможе замовити піцу, знайти фрілансера, а також купити новий автомобіль. Клієнти регулярно отримують релевантну інформацію, а завдяки автоматизованому ланцюжку повідомлень компанія може постійно підтримувати зв'язок із ними.

01

Для ефективної взаємодії з клієнтами.

Чат-бот

Лендинг

послуги

Перетворіть відвідувачів сайту в потенційних покупців.

Лендінг - це ефективний інтернет-інструмент для швидкого старту продажів і презентації послуги або товару. Правильно розроблена, продумана структура, дизайн, функціональність landing page дадуть швидкий старт продажу, розкрутці бренду або послуги своєму власникові. Лендінг дає високий рівень конверсії, привертає цільову аудиторію, зацікавлену в пропонованій послузі чи товарі. Якщо замовите сьогодні, то зможете отримати перших клієнтів уже найближчим часом.😎

02

Перетворіть відвідувачів сайту в потенційних покупців.

Лендинг

ІНТЕРНЕТ-МАГАЗИН

послуги

Для тих, хто хоче продавати більше.

Розробка інтернет-магазину є одним з найважливіших кроків на шляху до побудови стабільних продажів. Основна причина виходу в онлайн торгівлю - прагнення до максимізації продажів і як наслідок - збільшення прибутку. Новачки і досвідчені підприємці знають, як важливо збільшувати свою частку на ринку, стимулювати збут, освоювати нові території. Наявність інтернет-магазину дозволяє продавати товар без прив'язки до локації кінцевого споживача та пропонувати свою продукцію на зарубіжних ринках. Таким чином, оформлення замовлення послуги розробки інтернет-магазину є одним з найбільш ефективних кроків у процесі стимуляції продажів.

03

Для тих, хто хоче продавати більше.

ІНТЕРНЕТ-МАГАЗИН

КОРПОРАТИВНИЙ САЙТ

послуги

Для лідерів ринку і тих, хто хоче бути в топ.

Корпоративний сайт - важливий інструмент, службовець для успішного розвитку середнього та великого бізнесу, який є частиною механізму висвітлення діяльності компанії та просування бренду в ніші. Інтернет-агентство Upgradewebs вже кілька років займається створенням корпоративних сайтів для компаній, яким важлива репутація, а також постійна підтримка зв'язку з кінцевими споживачами, клієнтами або партнерами. Продумана концепція і грамотна реалізація такого інтернет-проекту залучає користувачів, тому у власників бізнесу не виникає питань, чи потрібно створення сайту компанії.

04

Для лідерів ринку і тих, хто хоче бути в топ.

КОРПОРАТИВНИЙ САЙТ

Додатки

послуги

Для тих, хто хоче розширити горизонти бізнесу.

Інтегруючи в свою систему управління бізнесом такий елемент як мобільний додаток, ви підвищуєте свої шанси захопити більшу частину ринку, зацікавити клієнтів конкурентів, підвищити лояльність потенційних юзерів. Розробка мобільних додатків в наші дні актуальна для компаній, які давно працюють на ринку, молодих фірм, стартапів. В основі цієї потреби лежить глибоке проникнення розумних мобільних пристроїв в усі сфери людської діяльності. Важко уявити собі сучасну людину, яка не користується смартфоном, а розумний телефон - без найрізноманітніших мобільних додатків, створених під його операційну систему.

05

Для тих, хто хоче розширити горизонти бізнесу.

Додатки

ВЕБ-ПОРТАЛ

послуги

Для масштабних ідей.

Інтернет-портал - це унікальна web-платформа з широкою структурою корисних ресурсів, різноманітним набором функцій, зручною і максимально простою навігацією. Для користувача важлива взаємодія, відчуття того, що творці подбали про його потреби, врахували обмеженість його часу, створили інструментарій, який він може використовувати для зручності навігації на порталі. Якщо правильно організувати процес створення сайту інтернет-порталу, побудувати структуру, індивідуалізувати ресурс, задіяти весь арсенал корисного функціоналу,то будь-яка веб-платформа може стати популярною.

06

Для масштабних ідей.

ВЕБ-ПОРТАЛ

хочу ЗАМОВИТИ

хочу ЗАМОВИТИ

хочу ЗАМОВИТИ

хочу ЗАМОВИТИ UPGRADE WEBS

Ще зовсім трішки і ваш бізнес буде в онлайн.
Залиште заявку і найближчим часом з Вами зв'яжеться менеджер для обговорення проекту.